Altı aydır medyum medyum gezdim. Çareyi Doğuhan Hoca buldu!..

Altı aydır medyum medyum gezdim. Çareyi Doğuhan Hoca buldu!.. Benim teşekkürüm Doğuhan hocamadır. 6 aydır medyum medyum gezdim. Aman Allahım kabus gibi günlerdi. Herşey çorba gibi karıştı.Her hoca kafasına göre bir şey yaptı, bir anda herşey daha da kötü duruma döndü. Neyse ki Doğuhan Hocamla görüştüm. Adam bir ay uğraştı benimle, tam 1 ay boyunca neler yapmadı ki. Önce eski hocaların yaptığı herşeyi bozdu. Herşeyi düzeltti. Bunu ben bile yaşadıklarımdan anlayabiliyordum. Medyum Doğuhan Hocama emeklerinden ve bana ayırlığı zamandan ötürü çok teşekkür ederim. medyumdoguhan@hotmail.com

Benim teşekkürüm Doğuhan  hocamadır. 6 aydır medyum medyum gezdim. Aman Allahım kabus gibi günlerdi. Herşey çorba gibi karıştı.Her hoca kafasına göre bir şey yaptı, bir anda herşey daha da  kötü duruma döndü. Neyse ki Doğuhan Hocamla görüştüm. Adam bir ay uğraştı benimle, tam 1 ay boyunca neler yapmadı ki. Önce eski hocaların yaptığı herşeyi bozdu. Herşeyi düzeltti. Bunu ben bile yaşadıklarımdan anlayabiliyordum. Medyum Doğuhan Hocama emeklerinden ve bana ayırlığı zamandan ötürü çok teşekkür ederim.  
medyumdoguhan@hotmail.com"Altı aydır medyum medyum gezdim. Çareyi Doğuhan Hoca buldu!.." tavsiyesine yorum yapabilmek için giriş yapınız.Üye değilseniz üye olmak için buraya tıklayınız.