Ben bu medyumları, hocaları çok araştırdım, hangisi dürüst, hangisi üç kağıtçı diye!.. Sonunda Bora Hoca?ya güvendim. Şükürler olsun ki, doğru karar vermişim.

Ben bu medyumları, hocaları çok araştırdım, hangisi dürüst, hangisi üç kağıtçı diye!.. Sonunda Bora Hoca?ya güvendim. Şükürler olsun ki, doğru karar vermişim. Altı ay kadar önceydi. Sevdiğim adam bana köpek gibi davranmaya başlamıştı. Sadece canı isteyince yanıma geliyor, hevesi geçtikten sonra da bana kötü davranıyor, beni adeta yerin dibine sokuyordu. Ve bir gün beni yüzüstü bırakıp terk edip gitti. Tabii çok üzüldüm, ağladım, kendimi eve kapattım! Ama biraz kendime gelince bir şeyler yapmaya karar verdim.

Sevdiğim adamı geri getirmek ve bana bağlamak için yapılabilecek şeyler olduğunu duymuştum. Özellikle de internetten, ben bu medyum hocaları çok araştırdım. Kim dürüst, kim üç kağıtçı diye sayfalarca yorumlar okudum. Sonunda Bora Hoca’ya güvendim, ona gitmeye karar verdim. Şükürler olsun ki doğru karar vermişim.

 

Bora Hoca dürüst ve işinin ehli bir insan! Sevgilimin bana geri gelmesi ve bağlanması için çalışma yaptık.

İster inanın, ister inanmayın, bir ay içinde sevdiğim adam bana geri döndü, üstelik de artık, hani derler ya gözü benden başkasını görmüyordu! Önceden olsa böyle şeylere inanmazdım, ama ben bunu gerçekten yaşadım.

 

Tabii ki ben öncelikle Bora Hocamı ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum... Siz de araştırmanızı doğru yapın, doğru karar verin. Böylece üç kağıtçı insanlara hem paranızı, hem de umutlarınızı kaptırmamış olursunuz. "Ben bu medyumları, hocaları çok araştırdım, hangisi dürüst, hangisi üç kağıtçı diye!.. Sonunda Bora Hoca?ya güvendim. Şükürler olsun ki, doğru karar vermişim. " tavsiyesine yorum yapabilmek için giriş yapınız.Üye değilseniz üye olmak için buraya tıklayınız.