Damadımı sevgilisinden ayırdı

Damadımı sevgilisinden ayırdı Bende 47 yaşında bankada çalışan bir bayanim damadim kızımı aldatiyordu. Bunu kızıma bir türlü söyleyemedim ama bir şeyler yapmam lazımdı bende buna bir çözüm bulmam lazımdı bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum mahir hocayı bana tavsiye etti. Ve kendisini aradım ve bu duruma el atmasını istedim ve o kızı damadımdan ayırmasını söyledim kendisi ayırma büyüsü yapti. 12 günde sonuç aldım Mahir hocadan o kızdan ayırdı ve şuan kızımla beraberler o kadınla görüşmüyor evine bağlandı allah razı olsun sizden çok teşekkür ederim hocam minnetarim size hocami herkese tavsiye ediyorum 0532 251 09 38

 Bende 47 yaşında bankada çalışan bir bayanim damadim kızımı aldatiyordu.
Bunu kızıma bir türlü söyleyemedim ama bir şeyler yapmam lazımdı bende buna bir çözüm bulmam lazımdı bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum mahir hocayı bana tavsiye etti.
Ve kendisini aradım ve bu duruma el atmasını istedim ve o kızı damadımdan ayırmasını söyledim kendisi ayırma büyüsü yapti.
12 günde sonuç aldım Mahir hocadan o kızdan ayırdı ve  şuan kızımla beraberler o kadınla görüşmüyor evine bağlandı allah razı olsun sizden çok teşekkür ederim hocam minnetarim size hocami herkese tavsiye ediyorum 
0532 251 09 38"Damadımı sevgilisinden ayırdı" tavsiyesine yorum yapabilmek için giriş yapınız.Üye değilseniz üye olmak için buraya tıklayınız.